NÁŘADÍ MAKITA

Správný chlap spoléhá na svoji zručnost, sílu a nářadí Makita. Dobře ví, proč. Stroje od Makity jsou prověřené i v těch nejdrsnějších pracovních podmínkách. Jsou silné a odolné. Když po nich chcete jemnost, přizpůsobí se. Vaše pracovní tempo ustojí bez nutnosti přestávek.  A hlavně, nářadí od Makity je spolehlivé. Nic ho nerozhází. Zůstane s vámi. Už napořád a stále jako za mlada.

AKU NÁŘADÍ

Produktová řada s LXT Lithium-Ion technologií přináší nový pocit z práce s nářadím. Akumulátorové nářadí s 18 V baterií a inovativními motory, pracuje nekonečné hodiny na jedno nabití. A to s maximálním výkonem a extrémně rychlým nabíjením. Se spolehlivým nářadím jde práce vždycky lépe od ruky. Vsaďte na kvalitu, kterou znají profesionálové po celém světě a užijte si pohodlí LXT i vy.

ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ

Jste klasik spoléhající se na prověřené produkty? Pracujete vždy jen ve své dílně? Pak elektrické nářadí Makita splní všechny standardy, které potřebujete. Profesionální kvalita, super výkon a pohodlné používání jsou samozřejmostí. S elektrickým nářadím pracovali už vaši předci a podívejte, jak bezvadnou práci odváděli. Inspirujte se jimi a spolehněte se na nářadí, které mládne svým výkonem a vylepšením a zůstává symbolem tisíců dílen.

ZAHRADNÍ TECHNIKA

Chcete mít zahradu jako ze žurnálu? Tak ji mějte. Se zahradní technikou Makita Li-ion 18 V se při práci venku rozhodně nestrháte. Zůstane vám dost času i na večerní fotbálek. Moderní akumulátorové stroje na zahradu mají silný výkon a v provozu vydrží stejně jako elektrické nebo benzínové nářadí. Snadná manipulace a už žádné šňůry nebo shánění benzínu se vám bude líbit stejně jako tichý provoz, který nevzbudí nevrlého souseda. Makita je spolehlivý parťák do pohody i nepohody. Pojďte si plácnout na vzájemnou spolupráci.